Výstava domácích mazlíčků 2022

8. 6. 2022 se na naší škole bude konat výstava domácích mazlíčků. Žáci budou moci vystavovat své mazlíčku v atriu školy od 13:00 -16:00 hod. Bude se zde konat i hlasování o nejzajímavější povídání o mazlíčkovi i o toho NEJ mazlíčka. Těšíme se na vás :-)

Pítka

KAMPAŇ OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ

Děkujeme všem žákům a rodičům za aktivní zapojení do kampaně. Díky Vám jsme ušetřili za naši školu za 1 týden 12 van plných vody, zasadili jsme 166 bylin a 4 stromy. Při nákupech v obchodě jsme ušetřili a nevzali 498 plastových tašek, venku jsme jako jednotlivci strávili 223 hodin a v rámci výuky třídy byly venku 60 hodin. Tím, že jsme nejezdili někteří autem, jsme jakoby " zasadili" 2 stromy . Vyprodukovali jsme společně o 25% méně odpadu než průměrný Čech a kdo nejedl maso pomohl ušetřit 673 kg CO2 v ovzduší.

Věříme, že v tomto zodpovědném chování mnozí pokračujete a tím inspirujete ostatní .

Kampaň obyčejného hrdinství

7 dní, kdy můžeš se svojí školou i rodinou zlepšit svět!

Termín kampaně naší školy: 26. 4. - 2. 5. 2019( pátek - čtvrtek)

Bližší informace o celé kampani najdete na www.zskosare.cz/aktuality

Podporujme udržitelný způsob života a bojujme proti klimatickým změnám! Pomozte nám i Vy a zapojte se také.

Cílem kampaně je ukázat, že Ekoškoly mohou být cestou vedoucí k udržitelnému životu na naší planetě. Když není vůle států nebo průmyslníků k reálnému boji proti klimatickým změnám, tak jim ukážeme, že ji máme my! Obyčejné hrdinství je chování, které každý den zlepšuje náš svět skrze naše skutky!

1. Zapoj se do 7 malých výzev po dobu 7 dní a pomoz zlepšit tento svět!
    Výzvy mají různou obtížnost: 1 nejlehčí, 5 nejobtížnější
    Každý jedinec si může vybrat, kolik výzev chce plnit. Může to být jedna nebo klidně všechny!Důležitá je dlouhodobost, vydržet plnit výzvu celý týden!

2. 2. Vyplňujte v průběhu týdne Průběžný vyhodnocovací list ( i ten naleznete na webu www.zskosare.cz nebo www.ekoskola.cz, můžete si jej vytisknout nebo stáhnout)

3. 3. A po týdnu vyplněný odeslat na email : langrova@kosare.cz nebo jej vytištěný poslat po svém dítěti do školy paní učitelce M. Langrové a Ekotýmu)

Kampaň obyčejného hrdinství

7 dní, kdy můžeš se svojí školou i rodinou zlepšit svět!

Termín kampaně naší školy: 26. 4. - 2. 5. 2019( pátek - čtvrtek)

Bližší informace o celé kampani najdete na www.zskosare.cz/aktuality

1. Zapoj se do 7 malých výzev po dobu 7 dní a pomoz zlepšit tento svět!
    Výzvy mají různou obtížnost: 1 nejlehčí, 5 nejobtížnější

© 2016 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode